A list of all permanently booked fields by team (day/time)

 

Booked By Field Day Start Time
F04 CHEETAHS St-Edmund PS East Lun/Mon 18:00
F04 LEOPARDS Montrose West Mer/Wed 18:00
F04 LIONS Montrose West Jeu/Thu 18:00
F04 MANX Montrose East Lun/Mon 18:00
F04 PANTHERS Montrose West Lun/Mon 18:00
F04 PUMAS Ecclestone 3 West Mar/Tue 18:00
F04 TIGERS Wilkinson South S Lun/Mon 18:00
F05 CHEETAHS Allancroft PS South Mer/Wed 18:00
F05 COUGARS Joseph Henrico West Mar/Tue 18:00
F05 LEOPARDS EP Beaconsfield East Mar/Tue 18:00
F05 LIONS Ecclestone 3 West Mer/Wed 18:00
F05 MANX Heritage East Mar/Tue 18:00
F05 PANTHERS Allancroft PS North Jeu/Thu 18:00
F05 PUMAS St-Edmund PS East Mer/Wed 18:00
F05 TIGERS Wilkinson North S Mar/Tue 18:00
F05 WILDCATS Wilkinson South N Mar/Tue 18:00
F06 CHEETAHS Ecclestone 3 East Jeu/Thu 18:00
F06 COUGARS Rockhill North Lun/Mon 18:00
F06 LEOPARDS Rockhill North Mer/Wed 18:00
F06 LIONS Wilkinson North N Lun/Mon 19:00
F06 MANX Ecclestone 3 East Lun/Mon 18:00
F06 PANTHERS Allancroft PS North Mer/Wed 18:00
F06 PUMAS Montrose West Jeu/Thu 19:00
F06 TIGERS Heritage West Mer/Wed 18:00
F07 CHEETAHS Montrose East Jeu/Thu 18:00
F07 COUGARS Montrose West Mer/Wed 19:00
F07 LEOPARDS Joseph Henrico East Ven/Fri 18:00
F07 LIONS Benevoles Mini North Mar/Tue 19:00
F07 MANX Allancroft PS South Mer/Wed 19:00
F07 PANTHERS Ecclestone 3 West Mar/Tue 19:00
F07 PUMAS St-Edmund PS West Jeu/Thu 19:00
F07 TIGERS Benevoles Mini North Mer/Wed 19:00
F08 CHEETAHS St-Edmund PS East Jeu/Thu 19:00
F08 LEOPARDS EP Beaconsfield West Jeu/Thu 19:00
F08 LIONS Montrose East Lun/Mon 19:00
F08 PANTHERS Holleuffer South Jeu/Thu 19:00
F08 PUMAS Wilkinson North S Jeu/Thu 18:00
F08 TIGERS Ecclestone 3 East Jeu/Thu 19:00
F09 LU IC-F-U09 PDP 1 Wilkinson South N Jeu/Thu 19:00
F09 LU IC-F-U09 PDP 2 Wilkinson South S Lun/Mon 19:00
F10 CHEETAHS Wilkinson South S Jeu/Thu 19:00
F10 COUGARS Ecclestone 3 West Jeu/Thu 18:00
F10 LEOPARDS Benevoles Mini South Jeu/Thu 19:00
F10 LIONS Holleuffer North Mar/Tue 19:00
F10 LU IC-F-U10 PDP 1 Wilkinson North S Jeu/Thu 19:00
F10 LU IC-F-U10 PDP 2 Wilkinson North N Jeu/Thu 19:00
F10 MANX Wilkinson South N Mar/Tue 19:00
F10 PANTHERS Allancroft PS South Mar/Tue 19:00
F10 PUMAS Ecclestone 3 East Mar/Tue 19:00
F10 TIGERS Joseph Henrico West Mar/Tue 19:00
F10 WILDCATS Rockhill South Mer/Wed 19:00
F11 LU IC-F-U11 A Beacon Hill West Mar/Tue 18:00
F11 LU IC-F-U11 AA Wilkinson West Lun/Mon 18:00
F12 CHEETAHS Ecclestone 2 East Lun/Mon 19:00
F12 LEOPARDS Windermere North Ven/Fri 19:00
F12 LIONS Windermere South Lun/Mon 19:00
F12 LU IC-F-U12 A Wilkinson East Lun/Mon 19:00
F12 LU IC-F-U12 AA Wilkinson West Jeu/Thu 19:00
F12 PANTHERS Windermere North Mar/Tue 19:00
F12 PUMAS Heights East Mar/Tue 19:00
F12 TIGERS Ecclestone 2 West Mar/Tue 19:00
F13 LU IC-F-U13 A Heights East Sam/Sat 09:30
F13 LU IC-F-U13 A Heights East Jeu/Thu 19:00
F13 LU IC-F-U13 AA Ecclestone 2 East Dim/Sun 09:30
F13 LU IC-F-U13 AA Ecclestone 2 East Mer/Wed 19:00
F14 CHEETAHS Beacon Hill East Lun/Mon 19:00
F14 LEOPARDS Heights West Jeu/Thu 19:00
F14 LIONS Windermere North Jeu/Thu 18:00
F14 LU IC-F-U14 A Beacon Hill East Sam/Sat 09:30
F14 LU IC-F-U14 AA Smiley West Dim/Sun 07:30
F14 PANTHERS Beacon Hill West Jeu/Thu 19:00
F14 PUMAS Beacon Hill East Jeu/Thu 19:00
F14 TIGERS Meades East Mar/Tue 19:00
F15 LU IC-F-U15 A Wilkinson West Ven/Fri 18:00
F15 LU IC-F-U15 AA Meades East Sam/Sat 09:30
F15 LU IC-F-U15 AAA Ecclestone 2 West Mar/Tue 20:00
F16 CHEETAHS Windermere North Jeu/Thu 19:00
F16 LIONS Beacon Hill West Lun/Mon 19:00
F16 LU IC-F-U16 A Heights West Sam/Sat 09:30
F16 LU IC-F-U16 AA Windermere South Sam/Sat 09:30
F16 LU IC-F-U16 AAA Ecclestone 2 East Lun/Mon 20:00
F16 PUMAS Meades West Mar/Tue 19:00
F16 TIGERS Balsam South Jeu/Thu 18:00
F18 LU IC-F-U17 AA Meades West Sam/Sat 09:30
F18 LU IC-F-U18 A Smiley East Sam/Sat 07:30
F18 LU IC-F-U18 AA City 2 South Dim/Sun 18:00
F21 CHEETAHS Ecclestone 2 East Mar/Tue 20:00
F21 LIONS Beacon Hill East Mar/Tue 19:00
F21 LU IC-FU21 AA City 2 North Dim/Sun 18:00
F21 PUMAS Heights East Mar/Tue 18:00
F21 TIGERS Ecclestone 2 East Jeu/Thu 19:00
F35 ELITE FU19 AAA Meades East Lun/Mon 21:00
F35 SENIOR D4F VIXENS Meades East Jeu/Thu 20:00
F35 SENIOR D5F FIREBIRDS Balsam North Dim/Sun 18:00
F35 SENIOR F1 AA UNITED Ecclestone 2 East Jeu/Thu 20:00
F35 SENIOR F2 A UNITED "B" Ecclestone 2 West Jeu/Thu 20:00
F35 SENIOR F3 A UNITED "A" Ecclestone 2 East Dim/Sun 20:00
F35 SENIOR F3A UNITED "B" Ecclestone 2 West Lun/Mon 20:00
F35 SENIOR F5A LIGHTNING Ecclestone 2 East Mar/Tue 21:30
M04 BLOODHOUNDS Allancroft PS South Jeu/Thu 18:00
M04 BULLDOGS Montrose East Mar/Tue 18:00
M04 DOBERMANS Holleuffer North Jeu/Thu 18:00
M04 FOXHOUNDS Joseph Henrico East Mar/Tue 18:00
M04 ROTTWEILERS Allancroft PS North Mar/Tue 19:00
M04 TERRIERS EP Beaconsfield West Jeu/Thu 18:00
M04 WOLFHOUNDS Rockhill South Lun/Mon 18:00
M05 BLOODHOUNDS St-Edmund PS East Mar/Tue 18:00
M05 BULLDOGS Holleuffer South Jeu/Thu 18:00
M05 COLLIES Benevoles Mini South Mer/Wed 18:00
M05 DOBERMANS Holleuffer South Mer/Wed 18:00
M05 FOXHOUNDS EP Beaconsfield East Jeu/Thu 18:00
M05 GREYHOUNDS Rockhill South Mer/Wed 18:00
M05 HUSKIES Benevoles Mini North Mer/Wed 18:00
M05 RETRIEVERS Benevoles Mini North Mar/Tue 18:00
M05 ROTTWEILERS Montrose West Mar/Tue 18:00
M05 TERRIERS Wilkinson North N Mer/Wed 18:00
M05 WOLFHOUNDS Allancroft PS South Lun/Mon 18:00
M06 BEAGLES Allancroft PS North Lun/Mon 18:00
M06 BLOODHOUNDS Holleuffer North Mer/Wed 18:00
M06 BULLDOGS Montrose East Mer/Wed 18:00
M06 COLLIES Montrose West Ven/Fri 18:00
M06 DALMATIANS EP Beaconsfield West Mar/Tue 18:00
M06 DOBERMANS Holleuffer South Lun/Mon 18:00
M06 FOXHOUNDS St-Edmund PS West Mar/Tue 18:00
M06 GREYHOUNDS Allancroft PS North Mar/Tue 18:00
M06 HUSKIES St-Edmund PS West Jeu/Thu 18:00
M06 KOMONDORS Benevoles Mini North Jeu/Thu 18:00
M06 RETRIEVERS St-Edmund PS West Mer/Wed 18:00
M06 ROTTWEILERS Rockhill South Lun/Mon 19:00
M06 TERRIERS Benevoles Mini South Mar/Tue 18:00
M06 WOLFHOUNDS Ecclestone 3 West Lun/Mon 19:00
M07 BLOODHOUNDS St-Edmund PS West Mar/Tue 19:00
M07 BULLDOGS Montrose East Ven/Fri 18:00
M07 COLLIES Holleuffer North Mar/Tue 18:00
M07 DOBERMANS Allancroft PS South Mar/Tue 18:00
M07 FOXHOUNDS Rockhill North Mer/Wed 19:00
M07 GREYHOUNDS Holleuffer North Ven/Fri 19:00
M07 HUSKIES EP Beaconsfield East Jeu/Thu 19:00
M07 RETRIEVERS Ecclestone 3 East Mer/Wed 18:00
M07 ROTTWEILERS Rockhill North Lun/Mon 19:00
M07 TERRIERS Heritage West Lun/Mon 18:00
M07 WOLFHOUNDS Wilkinson South S Jeu/Thu 18:00
M08 BLOODHOUNDS Holleuffer South Mer/Wed 19:00
M08 BULLDOGS Allancroft PS North Jeu/Thu 19:00
M08 DOBERMANS Joseph Henrico East Ven/Fri 19:00
M08 FOXHOUNDS Allancroft PS South Lun/Mon 19:00
M08 GREYHOUNDS Heritage East Ven/Fri 18:00
M08 HUSKIES Benevoles Mini South Mar/Tue 19:00
M08 LU IC-M-U08 PDP 1 Joseph Henrico West Jeu/Thu 18:00
M08 LU IC-M-U08 PDP 1 Wilkinson North Ven/Fri 18:00
M08 LU IC-M-U08 PDP 2 Holleuffer North Jeu/Thu 19:00
M08 ROTTWEILERS Montrose East Mer/Wed 19:00
M08 TERRIERS Wilkinson North N Mar/Tue 18:00
M08 WOLFHOUNDS Montrose West Lun/Mon 19:00
M09 LU IC-M-U09 PDP 1 Wilkinson North N Mar/Tue 19:00
M09 LU IC-M-U09 PDP 2 Wilkinson North S Mar/Tue 19:00
M10 BEAGLES Montrose West Mar/Tue 19:00
M10 BLOODHOUNDS Heritage West Ven/Fri 18:00
M10 BULLDOGS Allancroft PS South Jeu/Thu 19:00
M10 COLLIES Allancroft PS South Ven/Fri 18:00
M10 DALMATIANS Wilkinson North N Mer/Wed 19:00
M10 DOBERMANS Ecclestone 3 West Jeu/Thu 19:00
M10 FOXHOUNDS Allancroft PS North Mer/Wed 19:00
M10 GREYHOUNDS Benevoles Mini North Jeu/Thu 19:00
M10 HUSKIES Wilkinson North N Jeu/Thu 18:00
M10 KOMONDORS Ecclestone 3 East Mer/Wed 19:00
M10 LU IC-M-U10 PDP 1 Wilkinson South N Lun/Mon 19:00
M10 LU IC-M-U10 PDP 2 Wilkinson South S Mar/Tue 19:00
M10 RETRIEVERS Joseph Henrico East Jeu/Thu 19:00
M10 ROTTWEILERS Ecclestone 3 East Mar/Tue 18:00
M10 TERRIERS Montrose East Ven/Fri 19:00
M10 WOLFHOUNDS Montrose East Jeu/Thu 19:00
M11 LU IC-M-U11 A Wilkinson East Jeu/Thu 18:00
M11 LU IC-M-U11 AA Wilkinson West Jeu/Thu 18:00
M12 BLOODHOUNDS Balsam North Mar/Tue 18:00
M12 BULLDOGS Ecclestone 2 East Ven/Fri 19:00
M12 DOBERMANS Balsam South Jeu/Thu 19:00
M12 FOXHOUNDS Beacon Hill West Ven/Fri 18:00
M12 GREYHOUNDS Windermere South Jeu/Thu 18:00
M12 LU IC-M-U12 A Wilkinson East Lun/Mon 18:00
M12 LU IC-M-U12 AA Wilkinson East Jeu/Thu 19:00
M12 ROTTWEILERS Ecclestone 2 East Mar/Tue 19:00
M12 TERRIERS Windermere South Ven/Fri 18:00
M12 WOLFHOUNDS Beacon Hill West Jeu/Thu 18:00
M13 LU IC-M-U13 A Meades East Dim/Sun 20:00
M13 LU IC-M-U13 AA City 2 South Sam/Sat 18:00
M14 BLOODHOUNDS Windermere South Mar/Tue 19:00
M14 BULLDOGS Ecclestone 2 West Mer/Wed 19:00
M14 DOBERMANS Beaconsfield HS North Dim/Sun 10:00
M14 DOBERMANS Beacon Hill East Jeu/Thu 18:00
M14 LLJ-M-14 WARRIORS Windermere North Sam/Sat 09:30
M14 LU IC-M-U14 A Meades West Sam/Sat 08:00
M14 LU IC-M-U14 AA Ecclestone 1 South Dim/Sun 09:30
M14 ROTTWEILERS Heights West Mar/Tue 19:00
M14 TERRIERS Ecclestone 2 West Jeu/Thu 18:00
M15 LU IC-M-U15 A Ecclestone 1 North Dim/Sun 09:30
M15 LU IC-M-U15 AA Ecclestone 2 West Lun/Mon 21:30
M16 BLOODHOUNDS Windermere North Lun/Mon 19:00
M16 BULLDOGS Ecclestone 2 West Jeu/Thu 19:00
M16 DOBERMANS Meades East Jeu/Thu 19:00
M16 LU IC-M-U16 A Wilkinson East Ven/Fri 18:00
M16 LU IC-M-U16 A Heights East Dim/Sun 09:30
M16 LU IC-M-U16 AA Beacon Hill West Sam/Sat 09:30
M16 LU IC-M-U16 AAA Ecclestone 2 West Ven/Fri 20:00
M16 ROTTWEILERS Beacon Hill West Mar/Tue 19:00
M16 TERRIERS Meades West Mer/Wed 19:00
M18 LU IC-M-U17AA Ecclestone 2 West Dim/Sun 09:30
M18 LU IC-M-U18 A (2) Smiley East Dim/Sun 07:30
M18 LU IC-M-U18 AA Ecclestone 2 East Dim/Sun 08:00
M18 LU IC-M-U18A (1) Smiley West Sam/Sat 07:30
M21 BLOODHOUNDS Meades East Mer/Wed 20:00
M21 BULLDOGS Meades West Mar/Tue 21:30
M21 DOBERMANS Windermere North Mer/Wed 18:00
M21 LU IC-M-U21 AA Ecclestone 2 West Dim/Sun 21:30
M21 ROTTWEILERS Windermere South Mer/Wed 18:00
M21 WOLFHOUNDS Ecclestone 2 East Jeu/Thu 21:30
M35 ELITE SR M1 AAA Meades East Jeu/Thu 21:30
M35 SENIOR D6M KNIGHTS Meades West Jeu/Thu 20:00
M35 SENIOR D7M KRAKEN Meades West Mar/Tue 20:00
M35 SENIOR D7M WOLVES Windermere South Jeu/Thu 19:00
M35 SENIOR M1 AA UNITED Ecclestone 2 East Lun/Mon 21:30
M35 SENIOR M2 A RANGERS Ecclestone 2 East Dim/Sun 21:30
X35 Scheduler Meades West Jeu/Thu 21:30
X35 Scheduler Meades West Lun/Mon 21:00